Літо - це найулюбленіше мною пору року. Можна займатися всім, чим побажаєш. Можна ходити в походи, грати з друзями в футбол, кататися на роликах, поїхати куди завгодно, їсти морозиво.

Щоліта відбувається щось запам'ятовується і цікаве. Ми з другом їздили на риболовлю. Вирушили рано вранці, взявши з собою бутерброди, чай, теплий одяг, перловку (на неї чудово клюють окунькі).

Спочатку я думав, що це нудне заняття. А виявилося, що ловити рибу непросто, навіть захоплююче. Виявляється, це ціла наука. Перш, ніж зловити рибу, потрібно спочатку її підгодувати, потім насадити наживку, правильно закинути вудку, а потім тихо вичікувати свою «золоту рибку». Перший раз допоміг мені закинути вудку мій друзяка, а потім я робив це сам. Тільки довго не міг зловити жодної риби. У мене навіть зіпсувався настрій. Але ось вудка різко сіпнулася, потім ще раз. Я витягнув вудку, а на гачку висів великий окунь. Було стільки радості. Мій друг дуже зрадів і сказав, що я справжній рибалка.

У той день ми наловили дуже багато риби. Готували юшку на багатті. Було дуже смачно! А знаєте чому? Тому що рибу для юшки зловив я сам.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (5 Votes)