Дуже стислий переказ повісті «Чарівний талісман» Всеволод Нестайко

У мальовничому селі Гарбузяни, що розкинулось на березі річки Голубянка, проживало троє хлопців, з якими сталась дивна пригода. Одного з них звали Сашко на прізвисько Марусик. Його він отримав тому, що в дитинстві мати кутала його в хустинку, а батько жартома сказав, що він схожий на дівчинку Марусю. Так і причепилося до нього прізвисько – Марусик. 

Напишіть власне висловлення «Що означає тримати максимальне навантаження в житті?» за повістю Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути»).

Тримати максимальну навантаження в житті, значить весь час працює не покладаючи рук, і займатися всім чим можна зайнятися беручи від життя все що тільки можливо взяти. Наприклад, як герой повісті Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути» - Славко.

Привіт, Юлько!

Пише тобі Славко Беркута. Ти розумний і талановитий, гарно малюєш, відмінно вчишся у школі. Напевно, саме це мене в тобі й приваблювало. І хотів мати друга — справжнього, вірного, щирого, але мені здається що ти не вмієш дружити.

«Ніч перед боєм» О. Довженка (читати коротко або переказати):

Перед боєм на відпочинку солдати просять свого командира, Петра Колодуба розповісти про те, що є його внутрішнім секретом і дає можливість виходити переможцем з різних важких ситуацій.

Завдання написати твір-роздум: про те як мумі-тролі ставляться до природи, бо вони живуть постійно ваїмодіючи з нею.

[А]


Антуан Сент-Екзюпері
Арнольд Беннетт
Арт Бухвальд
Артур Конан Дойль
Артур Шопенгауер
Афра Бен

[Б]


[В]

[Г]


[Д][Е]

[Ж]
Жуковський Василь

[З]

[І]

[И]

[Й]

[К]
[Л]

[М]

[Н]

[О]

[П]
Пастернак Борис


[Р]
Родарі Джанні

[С]

[Т]Толстой Олексій

[У]

[Ф]
Фет Афанасій

[Х]

[Ч]

Чуковський Корній

[Ш]

[Ю]

[Я]

У цьому розділі ви знайдете аналіз творів зарубежних письменників різних часів, напрямків. Інформація про твори, з їх повним аналізом, кращих письменників століття, сучасних письменників, зібрані у нас. Представлені твори амеріканських, японських, російських, англійських, німецьких письменників.

Усі аналізи творів містять таки поняття як Тема, Ідея твору, основна думка, жанр, художні засоби, сюжет

Новела О. Генрі «Останній листок» - це сумна майже трагічна історія, сповнена глибокого переживання за долю героїв. У світовій літературі це одна з найкращих новел, яка розкриває тему відданої любові людини до людини, взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих негараздів.

Використовуючи образи й символи новели «Павутинка», складіть однойменне хайку.

«Павутинка, або пекло під Полтавою»

Якось Будда був на прогулянці під Полтавою в образі місцевого лісника. Пишні діброви та річки нагадували йому справжню гармонію. Він думав про те, які саме дерева й чому стають високими, які залишаються малими. Чи пов’язано це з річкою, що тече поруч, чи залежить від сонця? Можливо, це залежить від самого дерева, його бажання зростати.