Талановитими людьми народжуються чи стають? Ми всі отримуємо такий дар від народження або тільки обрані? І якщо все, то як ним розпорядитися?

Як люди стають талановитими особистостями? Візьмемо простий приклад з життя, припустимо, талановитого музиканта. Адже не відразу він став талановитим і отримав повагу, він до цього довго йшов, починаючи з того моменту, коли його батьки відправили в музичну школу, і аж до теперішнього часу. Цей музикант знає, що не просто стати віртуозом своєї справи, для цього треба багато працювати і багато вкласти. Дуже часто наші задатки відіграють ключову роль на розвиток таланту - якщо є задатки і щодня їх тренувати, то швидше можна досягти висот успіху.

Кожен з нас, в незалежності від своїх особистих якостей, від статі, громодянства, віросповідання, раси, і віку поважає і шанує талановитих людей. Ми схиляємося часто перед ними, перед їх талантом, перед тим, що вони дали та ще можуть дати народу та світові.

Візьмемо наприклад таких талановитих людей сучасності як Білл Гейтс, Стів Джобс, Ілон Маск. Завдяки таким людям як вони і їх відкриттям, величезному бажанню зробити щось нове для людства, сьогодні світ развиваеться так швидко, що вже скоро ми зможемо подорожувати за межі Землі або переможемо голод на планеті, а можливо знайдемо ліки від багатьох невиліковних болезеней людства.

Не потрібно забувати що талант - плід наших умінь і наших бажань і цілей. І чим більше розвинені вміння, тим ми талантливей. Я думаю що н потрібне докоряти самого себе у відсутності таланту, не сидіти "звісивши ніс", а краще зайнятися саморозвитком і навіть невеликий талант (можливо добре пекти булочки) буде корисним для людей.

2.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.25 (6 Votes)