Кохання - найпрекрасніше почуття на землі. Ми народжуємося, і у нас вже виникає потреба когось любити. Спочатку ми любимо маму, тата, брата, сестру, тварин, друзів, вчителів, любимо природу, любимо своє місто, свою країну.

Поговоримо про кохання у житті. Адже у кожного воно буває, або ще буде. Кохання, що це таке? Це почуття, які окриляють нас, нам хочеться видить того, кого ми любимо, нам хочеться, щоб цій людині було комфортно і добре з нами. Кохання - це пісня, яка ллється з нашої душі.

Подивіться на закоханої людини. Він відрізняється від інших і поглядом і блиском в очах. Кохання здатне на багато що, дуже на багато що. Адже коли ми віддаємо любов, ми отримуємо більше. Любов може перемогти війни, хвороби. Може зупинити від безглуздих вчинків, може надихнути на подвиг. Але є люди, яких ми любимо все життя.

Як часто ми говоримо своїм близьким людям такі прості слова: "Я, тебе кохаю". Ми поспішаємо кудись, кудись поспішаємо, біжимо, забуваючи про свої рідних часом, про тих дорогих нам людей, які все життя будуть любити нас такими , якими ми є.

Як часто ми говоримо своїй мамі про любов до неї? Підійти, обійми своїх батьків і скажи, як міцно ти їх любиш, доводь свою любов не лише словами, а й справами.

Тому я вважаю що кохати дійсно варто!

3.4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.40 (10 Votes)