Біографія Луїзи Мей Олкотт

Луїза Мей Олкотт (Louisa May Alcott) (1832-1888) - американський письменник.

Вона народилася в місті Германтаун, штат Филаделфия. Основну частину знань Луїза отримала від свого батька Бронсона Олкотт, так як її освітою в більшій мірі займався він особисто. Луїза Мей дружила з Емерсон і сім'єю Торо. Її перша книга, "Квіткові казки" (1854), була персонально написана для дочки Емерсона в якості розважальної повісті.

Перш ніж стати письменницею, Луїза Мей Олкотт наділена повною рішучістю, працювала швачкою, для того щоб внести хоча б якийсь внесок в сімейний бюджет. Працюючи медсестрою під час Громадянської війни, Луїза публікує свою роботу під назвою "Лікарняні замальовки" (1863), про що повідомляє своїй родині в листі. Її наступною роботою був роман "Настрій", який був опублікований в 1864 році.

Вперше Луїза Олкотт досягла небувалої слави і багатства з твором "Маленькі Жінки" (1868), яке є однією з найпопулярніших дитячих книг, коли-небудь написаних. Роман, в якому розповідається про пригоди підлітків, 4 сестер березень, є багато в чому автобіографічним, так як автор представляє себе як живий, енергійної Джо Март. Продовженням цього роману є: "Хороші Дружини" (1869), "Маленькі Чоловіки" (1871), і "Хлопці Джо" (1886).

До інших робіт Луїзи Олкотт для молодих читачів можна віднести: "Старомодна Дівчина" (1870), "8 Кузін" (1875), і "Під Бузком" (1879). Всі вони є сімейними картинами, якими автор описав з теплотою і сприйняттям Викторианскую (застарілу) Америку. Вона також пише романи для дорослих, а саме "Робота" (1873), яка базується на досвіді самого автора, в біографії якого були складні моменти, в яких Луїза Мей Олкотт була годувальницею для всієї своєї родини. Також, незавершені роботи "Діана" і "Персісам", вивчення взаємин між двома жінками художницями. Ще один дорослий об'ємний роман - "Довга Фатальна Любов до Чейзу" (1866), яка спочатку була відкинута її видавцями, так як була занадто сенсаційною. Потім, була виявлена ​​в рукописі на початку 1990 років і, нарешті, опублікована в 1995 році.

У 1996 році була виявлена ​​ще одна рукопис Луїзи Мей Олкотт, в якій містився найперший роман письменниці, написаний для молоді, під назвою "Спадщина", який був створений в 1849 році, коли автору було 18.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)