Біографія Томаса Брауна

Сер Томас Браун (1605-1682) - англійський автор і лікар, народився в Лондоні. Здобув освіту в Оксфордському університеті і за кордоном. У 1671 році був посвячений у лицарі Карлом II.

Його твір «Релігія лікаря» (Religio Medici), в якому Браун спробував примирити науку і релігію, було написано приблизно в 1635 році. Після того, що переходить в рукопис, робота була вперше опублікована в недозволеному виданні в 1642, а потім пішла дозволена публікація в 1643. Натхненний відкриттям похоронних урн поблизу Норідж, він написав «Hydriotaphia: Urn Burial» (1658), - урочисте роздуми про смерть і безсмертя. У цій роботі Томас Браун висловив віру в марність речей тут, на землі.Твір «Hydriotaphia: Urn Burial» було опубліковано разом з роботою «Сад Кіра» (The Garden of Cyrus) і було більш оптимістичним. Робота «Сад Кіра» присвячена вивченню містичної символіки числа п'ять.

У біографії сера Томаса Брауна філософія автора зараз носить головним чином історичний інтерес. Висока якість його віри і, особливо, його способів вираження роблять його одним з найвидатніших постатей в історії англійської літератури. Його іншими знаменитими роботами є «Лженаука забобонів» (Pseudodoxia Epidemica, 1646), більш відома як «Vulgar Errors», і «Християнські вчення» (Christian Morals, 1716).

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)