Характер людини, її моральний вибір залежить тільки від оточення. Тому образи Юлько Ващук, Лілі Теслюк, Стефко Вус з повісті "Шпага Славка Беркути", Ніни Бічуя сформовуються перш за все завдяки відношеню до них їх батьків, родичей.

Юлько Ващук - інтелектуал, відмінник; захоплення малюванням коней; нелюбов до музики, природи; зверхність, заздрість, самовпевненість; неповага до батьків, невміння знаходити спільну мову з татом і мамою; брехливість, підлість; здатність на кримінальний вчинок; непублічне визнання своєї провини.

Лілі Теслюк - доброзичливість, толерантність; гарний товариш, лідер класу; цікавий співрозмовник; справедливість, чесність, критичне мислення; творчість, мистецтво; вірність у дружбі; допитливість, пошуки правди; правильне виховання в сім’ї.

Стефко Вус - напівсирота; негативний вплив батька; теплі почуття до бабусі й сестри ; небажання вчитися, байдужість; скрутне матеріальне становище;   повага до вчительки, яка вилікувала сороку; любов до природи; потрапляє під негативний вплив.

3.6195652173913 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.62 (92 Votes)