Яка роль родини у вихованні найважливіших цінностей моралі, яку сім’ю можна назвати щасливою, як зробити так, щоб в родині всі почували себе затишно та комфортно? Чи потрібно докладати зусиль, щоб стосунки між близькими людьми: батьками й дітьми, дідами й онуками були хорошими? Саме ці питання вирішує Н. Бічуя у повісті "Шпага Славка Беркути".

У повісті показано також часом непрості стосунки з батьками. У підлітковому віці настає момент, коли батьки вже не є безперечним авторитетом. Добре, коли дорослі виявлять мудрість і побачать у своїх дітях друзів. А це важливо дорослим  у такий час не фальшивити, не лицемірити, узгоджувати свої слова і вчинки.

Є на превеликий жаль сім’ї, в яких діти відчувають себе некомфортно, а в душі у них нелюдський біль. Такою була родина Стефка Вуса. Як бути дітям, яким хочеться, щоб їх не помічали власні батьки?

Кожна людина має свою родину. І навіть якщо рідна людина лише одна, саме вона може допомогти тобі словом, ділом або просто своєю присутністю.  Ще від самого народження нас оточують по-справжньому рідні та щирі люди. Вони дарують нам своє тепло, любов та турботу. Пам`ятайте, що родина – це найголовніше, її треба берегти, щоб тепле родинне вогнище не згасло і зігрівало вас, щоб завжди у вашому рідному домі панувала радісна, щира й душевна атмосфера, щоб на вас завжди чекали ті, хто готовий допомогти, незважаючи на ваші помилки й недоліки.

3.4761904761905 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.48 (21 Votes)