Я просто обожнюю літо! Влітку батьки завжди відвозять своїх дітей кудись на відпочинок, одні їдуть в села до бабусь, інші на море.

На море ми їдемо всією дружною сім'єю. Мама з татом збирають свій чемодан, а я складаю в свій рюкзак все те, що може мені стати в нагоді в поїздці. Я беру з собою іграшки, надувний м'яч, водяний пістолет, гаманець з грошима, які я відкладав кілька місяців, і багато всього ще. Мій рюкзак виявляється таким важким, що я ледве-ледве його тягну.

Я дуже люблю їхати в поїзді і розглядати в віконечко інші міста, ліси, річки, тоді я уявляю себе справжнім мандрівником! А сплю я тільки на верхній полиці, хоча батьки і побоюються, що я звідти колись упаду.

Рано вранці ми приїжджаємо в потрібне місто, селимося в будинку або квартирі і поспішаємо на пляж. Мама з татом, звичайно, не дуже поспішають, але я їх завжди підганяю. Якщо їх не поквапити, вони весь відпустку просидять на кухні або біля телевізора, я їх добре знаю.

На пляж я беру з собою все, що може мені знадобитися: відро з лопатою, м'яч і окуляри для підводного плавання. Плаваю я добре, тому що ходжу в басейн. Я швидко стаскиваю з себе одяг і біжу прямо в воду, батьків я не чекаю. Вода з ранку холодна, але мені все одно, я з розгону вбігаю в море і довго-довго пливу, а потім перевертаюся на спину і лежу, дивлячись на небо.

Купаюся я так довго, що батькам доводиться мене з моря витягувати. На березі я строю величезні пісочні замки з вікнами-черепашками і дверима з каменів. Замки виходять у мене великими і красивими, навіть тато допомагає мені їх будувати, а мама загоряє.

Я засмагати не люблю, лежати і перевертатися зі спини на живіт - це нудно. Я завжди знайомлюся з іншими дітьми, і ми разом щось будуємо, граємо в м'яч і бігаємо по пляжу, обсипаючи людей піском, весело! Я багато купаюся, тому що до моря ми ходимо два рази в день, з ранку і після обіду.

Так проходить кожен день мого відпочинку на морі. Купатися, пірнати і плавати мені не набридає ніколи! Ще ми їздимо на екскурсії, гуляємо по парках і ботанічних садів, але там не так весело як у моря. Мені завжди сумно в останній день відпочинку, тому що їхати звідси мені зовсім не хочеться. Ми кидаємо монетки в воду, щоб ще багато раз сюди повернутися, і йдемо збирати свої речі.

Свою поїздку на море я ще довго згадую і вдома, а потім починаю з нетерпінням чекати наступного літа!

2.8571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.86 (7 Votes)