Я думаю, що на добро здатний кожна людина в нашому суспільстві, адже у всіх є якісь позитивні якості в душі: доброта і ласка, розуміння і співчуття. Яким би скромним не була добра справа, воно залишає позитивний слід у душі, адже приносить відчуття справжнього щастя. І я вважаю, що це дійсно так.

Кожен слово "добро" розуміє по-своєму. Для одного - це зробити щось на користь людства, а для іншого - перевести бабусю через дорогу. І кожен при цьому відчуває щастя, тобто відчуття повного задоволення.

Кожна добра справа, особливо якщо зробивши його ти не озираешся назад, не очикуєш похвали або чого то замість, дійсно, залишає після себе дуже великий слід в душі людини і має великий вплив на подальшу його життя.

Тому я хочу, щоб кожен, хто прочитає ці слова, поспішав творити добро. Адже добро для інших людей починається з добра для себе. Для цього потрібно не дивитися презирливо на людей, не звертатися нахабно до них, не підносити себе вище інших, а завжди бути привітним і ласкавим, частіше посміхатися, поважати людей і не брати до уваги скільки кому ти добра зробив.

Давайте поспішати творити добро не озираючись назад і отримувати душевне багатство, щоб не стати черствим і байдужим.

3.8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.80 (5 Votes)