Учням другого класу дісталася цікава вчителька, яка любила приказки вставляти під час "виховної роботи". І ось, в черговий раз, коли дітвора щось на перерві накоїла, вона почала їх лаяти, повторюючи час від часу: "Запам'ятайте або зарубайте собі на носі, школа - ваш другий дім, я - ваша друга мати".

В цей час лунає стукіт у двері. Дівчинка, яка сиділа біля дверей, відкрила, через мить повертається і каже: "Мамо, там до тебе прийшли".

____________________________________________

Перша перевірка з техніки читання. Мама прийшла забрати мене після уроків і поцікавилася у вчителя про мої успіхи. Та сказала мамі, що з техніки читання я всіх "переплюнула", прочитала більше всіх слів. Мама засміялася: "А по якій книзі ви читали?", запитала у вчительки. Та показала мамі підручник.

Виявилося, що такий підручник був у нас вдома, залишився від старшого брата, і я знала його напам'ять. Мені потім довелося заново здавати техніку читання, але у вже по книзі, яку я не знала.

____________________________________________

На уроці музики ми слухали вальс з балету Прокоф'єва "Попелюшка". Серьожі це було нецікаво, він крутився і заважав іншим.  Вчителька викликала його і запитала:

- Що ми зараз слухали?

- Танець Попелюшки, - відповів після роздуми Сергій.

- А що ж вона танцювала?

- Брейк!

І всі засміялися!

____________________________________________

На Новий рік нашому класу доручили провести ялинку для малюків. Ми склали невелику п'єсу, де беруть участь Дід Мороз, Снігуронька та Баба-Яга.  І ось починається вистава. На сцену виходить Дід Мороз (Вітя Кравец) і гучним голосом запитує:  - А де ж Снігуронька? Куди вона поділася?

Нарешті з'являється Снігуронька. Це була Маша Тимошенко, яка не встигла вивчити свою роль.
- Так де ти була, онучка? - знову запитує Дід Мороз.
- Де, де, слова вчила! - сердито відповіла Снігуронька.

І всі засміялися.

4.0147058823529 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.01 (68 Votes)