Сенс людського життя - поняття досить складне. Кожна людина на землі унікальний - він особистість.

Протягом життя розуміння сенсу життя може змінюватися. Так, наприклад, якщо в юності людина бачить сенс свого життя у веселому проведенні часу з друзями, то у зрілому вікі його цінності можуть в корені змінитися, і він починає бачити сенс життя в сімейному щасті, спокої, затишку.

Трапляється і так, що іноді людина втрачає сенс свого життя. Це складне і важке випробування, в ході якого йому доводиться переосмислити всю прожите їм життя в пошуках нового сенсу. Адже людина без сенсу життя - духовно мертва людина. Втрата життєвого сенсу робить життя людини безцільної і марною. Проживаючи таке життя, людина просто не може бути щасливий.

Кожна людина бачить сенс життя в чому то своєму: для когось сенс життя полягає в багатстві і славі, хтось не може жити без улюбленої роботи або хобі, а хтось просто живе заради коханих людей.

Сенс життя людини полягає в самому різному, що може бути на світі. І не завжди - це гроші, багатство чи любов. Для всіх людей - всі цілі і задумки різні. Тому не можна порівнювати такі речі. Сенс життя - це щось невідоме, що для кожного своє.

Я вважаю, що по-справжньому з'ясувати для чого ти живеш, і що є для тебе найголовнішим, можна тільки, коли у тебе щось заберуть, або хтось пропаде, тобто той, хто був важливий, або щось, що було важливо. Тільки коли втрачають, люди розуміють, що втратили дуже важливу річь, момент, в своєму житті. Втрачаючи щось, тільки тоді, в той момент, розумієш, що втратив неймовірно важливе в своєму житті, іноді розумієш що втратив сенс життя.

3.5610687022901 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.56 (131 Votes)