Сенс життя людини на землі - це все те, заради чого він живе на землі. Але далеко не кожен, дійсно, знає, що змушує його жити. У кожного думаючої людини настає такий момент, коли перед ним постає питання: який сенс життя людини, які цілі, мрії, бажання змушують людей жити, долати всі життєві випробування.

Сенс життя людини полягає в усвідомлюваної їм цінності, якої він підпорядковує своє життя, то заради чого він ставить життєві цілі і здійснює їх. Ктось говорить що: "Мій сенс життя - виховати дитину, посадити дерево і купити будинок!", у когось "Сенс життя - постійно бути красивим і здоровим!", а є таки кому важливо "Займатися спортом, не старіти, доглядати за собою, залишатися «вічно» молодим".

Я вважаю що сенс життя в тому, що коли я буду перевертати свою останню життєву сторінку, при цьому озирнувшись назад, я зможу впевнено сказати сама собі: "Якби у мене була можливість повернутися в минуле і прожити його з самого початку - напевно, я б його так і прожила, нічого не змінивши! Я сама вибирала, як я хочу прожити своє життя, я і тільки я господиня свого життя і свого вибору!"

3.8936170212766 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.89 (47 Votes)