Мені здається що сьогодні поняття гуманізму стало вже іншим, в порівнянні наприклад з минулим століттям. Якщо раніше гуманізм припускав хороші і людські відносини з своїми близькими, друзями в рамках міста, країни, то зараз все стає набагато ширше. Вже недостатньо просто бути взаємно толерантними або навіть один одного поважати і розуміти, як це було раніше.

Розвиток інформаційних технологій допомагає зближенню між людьми різних країн, культур. Через спілкування, знання інших мов, ми виходимо за колись встановлені рамки, розширюємо наші знання, дізнаємося інші традиції та звичаї. Але при всьому нашому розмаїтті ми об'єднані спільною людської культурою та духовнимі цінностями.

Зараз люди все більше усвідомлюють себе частиною всесвітньої спільноти. Народи, самобутні традиції і культури змішуються все більше, але духовність людини залишається незмінною.

Я вважаю що бути гуманістом сьогодні, значить зміцнювати людське співтовариство для вирішення наших спільних проблем. Це означає, що кожна дитина повинна ходити в школу, вирішення проблем довкілля, змін клімату.

3.9375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.94 (16 Votes)