Я хочу стати лікарем тільки з однієї причини: щоб допомагати людям. Професія лікаря дуже важка робота, і не всі беруть на себе таку відповідальність. Хірург, наприклад, рятує кілька тисяч чоловік в рік.

Хочу допомагати людям відновлювати своє здоров'я, лікувати захворювання, рятувати від небезпечних хвороб. Лікарі потрібні в будь-які часи, їх допомога може знадобиться в будь-який час доби. Професія лікаря протягом багатьох століть відноситься до однієї з найскладніших і благородних. І деякі лікарі стають дуже відомими завдяки винаходам які допомагають вилікувати неізлічімие хвороби, проводять операції які до цього ніхто не робив.

Наприклад зараз дуже сильно розвивається штучний інтелект, все більше в медицині іспользуються технології які допомагають стежити за здоров'ям або контролюють деякі процеси в організмі. Всі ці технології вжівляються в організм людини за допомогою лікарів.

Можливо коли я виросту я зможу придумати технологію яка дозволить сліпим людям побачити навколишній світ за допомогою мініатюрних відеокамер, які будуть передавати сигнал в мозок людини. Це принесе величезну користь людям які втратили зір, а я зможу прославитися на весь світ.

4.1666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)