Гумористичні та комічні ситуації із серенадою: « ...До співів потрібна ще й гітара, сомбреро і місячна ніч.», «Тю! Та це ж баба Хівря! — злякано крикнув Федько.— Ми переплутали хати й бабі серенаду співали! Тікаймо!..»

Наслідування Федьком книжних романів.

Лист до редакції: «Дивно, що ви, живучи в селі,— читав далі Вітька,— не бачите, що зараз весна і довгоносики знищують посіви цукрових буряків. А замість боротьби з довгоносиками Ви пишете вірші про кохання. Напишіть нам краще актуальну байку й засобами сатири затавруйте в ній довгоносиків. Це буде якраз по сезону».

Приворотне зілля: «Коли переступив поріг і вдихнув духмяні пахощі трав, то здалось, що потрапив на луки. Всюди — на вікнах, на лаві — лежали пучки трав, висіли, позатикані за сволок, виглядали з-за коминів, з усіх кутків... У Федька аж голова закрутилась від пахощів. Тільки й подумав: «Ну, коли в баби таке багатство, Галі амба! Так і присохне до Вітьки!..».

Пригода Федька з подарунком для Галі, з сливами та комірником Сидором Гускою.

Будильник у Вітьчиній кишені, який зіпсувал ефект від кінокартини, яку дивилися Вітька з Галею та їхні односельці, а потім перший поцілунок.

Стрижка Вітьки Горобця в діда Левонтія, опис "побутової революції" у селі Великі Чаплі.

3.9166666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.92 (18 Votes)