Біографія Андерсон Шервуд

Андерсон Шервуд (1876-1941) - американський письменник і новеліст, який народився в місті Камден, штат Огайо.

Після недовгої служби в армії під час іспано-американської війни, він став успішним рекламним фахівцем, а потім директором заводу фарб в Елірії штату Огайо.Розсерджений таким життям, він покинув свою роботу і членів своєї сім'ї та відправився в Чикаго, щоб стати письменником, це стало крутим поворотом в біографії Андерсона Шервуда. Його перший роман, «Син Вінд Макферсона» (Windy McPherson's Son, 1916) оповідає про життя хлопчика в штаті Айова. За цим романом послідувала новела «Крокуючий людина» (Marching Men, 1917), - літопис про тяжке становище робочої людини в індустріальному суспільстві.

У його найвідомішою роботі «Уайнсберг, Огайо» (Winesburg, Ohio, 1919) тісно пов'язані історії, в яких він досліджує самотність і розчарування життя в малих містах. Ця робота містить, можливо, найуспішніші вирази теми, яка домінує в усіх роботах Андерсона - конфлікт між організованим індустріальним суспільством і підсвідомими інстинктами людини.

У його наступних романах «Білий бідняк» (Poor White, 1920), «Безліч шлюбів» (Many Marriages, 1923), «Темний сміх» (Dark Laughter, 1925) він продовжує вивчати, але вже з меншим майстерністю, духовну і емоційну безплідність орієнтованого на успіх століття машин.

Унікальний талант Андерсона Шервуда, однак, найкраще виражається в його коротких новелах. Такі колекції, як «The Triumph of the Egg» (1921), «Коні і люди» (Horses and Men, 1923) і «Смерть у лісі» (Death in the Woods, 1933) містять деякі з його найбільш жалісливих і проникливих записів .

У 1927 році Андерсон переїхав в Маріон, штат Вірджинія, де він купив і став редагувати дві газети, одну республіканського спрямування, другу - демократичного.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)