Кожна людина наділена тягою до любові і доброти від народження в рівній мірі. Одні люди, йдучи по життю, розвивають в собі ці якості, інші ж, навпаки, вважають чесноти непридатними до сучасних умов життя. Кожна людина вільна сам вирішити, яким шляхом йому слідувати. Але якщо вірити, що в житті діє "закон бумеранга", і те, що ти віддаєш світові (добро чи зло) потім до тебе ж і повертається, то відповідь очевидна.

Як же долучитися до добра? Способів, насправді дуже багато: мистецтво, релігія, милосердя, суспільне життя, соціальні проекти. Но найголовніше, добро завжди живе всередині Вас. Потрібно тільки прислухатися до свого серця і намагатися робити правильні вчинки.

На життєвому шляху людини зустрічається багато спокус, здатних збити його з потрібною дороги. Не треба завжди намагатися йти по легкому шляху. Загляньте всередину себе, спробуйте знайти в собі сили на більш складні звершення. Нехай цей подвиг буде зовсім маленький, але ж багатство складається з дрібниць. Так нехай багатство Вашої душі, Вашого внутрішнього світу поступово складається з щоденних маленьких подвигів.

Я абсолютно впевнен, що призначення людини саме в тому, щоб робити добро і потім передавати свій багаж цінностей наступним поколінням. В цьому і полягає еволюція життя.

4.3571428571429 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.36 (7 Votes)