Нещодавно на уроці зарубіжної літератури ми вивчали твори Твена "Том Сойєр" і Е.Портера "Полліанна". Що я можу сказати про героїв, чим вони схожі і відрізняються?

Почну з подібності. Том і Полліанна - діти, тому мені цікаво було про них читати. У дітей одного кольору волосся. Зауважу, що обидва були хоробрими: хлопець не побоявся сказати правду на суді, а дівчинка сміливо долала свою хворобу. Обидва були веселими й життєрадісними, їх не лякали труднощі. Із задоволенням би не виконували правил, але все ж слухали дорослих, були благородними. Діти були дуже цікавими, з великим захопленням пізнавали світ. Також були великими фантазерами і мрійниками. Том придумав закон, керуючий вчинками людей, а Поліанна «гру в радість». Жили діти у тітки.

Разом з тим, вони мали багато відмінностей. Нагадаємо, що Том - хлопчик, а дівчинка Полліанна. Том завжди мав друзів, а Полліанна знайшла друзів тільки через деякий час. Дівчинка була працьовитою, завжди виконувала те, що говорила тітка, зате хлопчик намагався уникнути роботи. Том мав брата, а Полліанна не мала брата, вона дуже сумувала за батька.

Твори дуже мені сподобалися, тому що вони правдиві, дитячі, цікаві і захоплюючі, я із задоволенням читала їх від початку до кінця.

3.6197183098592 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.62 (71 Votes)