Шановний пане Іван Федоров!

Я живу в 21-му столітті, ви жили в столітті 16-му. У Ваш вік люди писали листи та книги гусячими перами, а я швидко набираю літери на клавіатурі комп'ютера. Але нас об'єднує одна велика любов. Це любов до книг. Ось чому мені захотілося в думках і письмово звернутися до Вас через століття, заглянути "вперед у минуле", щоб подякувати Вам за перші друковані книги.

Я дуже люблю читати книги! Тримати книги в руках, перегортати сторінки, дізнаватися нових героїв і захоплюючі історії! Книжкові ілюстрації створюють більш повну і яскраву картину прочитаного тексту. Звичайно, зараз я багато історій читаю в інтернеті, але ці історії, як пташки, швидко "упархівают" з очей геть. А надруковані книги - надійні, завжди під рукою.

Ви бачили сенс свого життя в тому, щоб «духовні насіння ... по всесвіту розсіювати». Ці насіння проросли, друковані книги допомагають нам, дітям, дорослішати і умнеть.

Ще раз спасибі Вам, шановний Іван Федоров, за ваші друковані книги, за важе несломное бажання друкувати книги і передавати знання людям.

4.3125 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.31 (8 Votes)