Характеристика Гекльберрі Фінна:
Гекльберрі Фінн – син відомого в містечку пияка, людини, яку всі обминали. Репутація батька відбилася і на ставленні мешканців міста до сина. Правда, і сам Гек Фінн був нероба, безпритульник і розбишака. Він завжди одягався в недоноски з дорослих людей. Гекльберрі був сам собі господар і робив усе, що заманеться. Батьки інших дітей побоювалися Гека, бо він немовби магнітом притягував до себе їхніх дітей.

Томові Сойєру подобалися незвичайні люди, що живуть за своїми правилами. Безтурботні, зухвалі люди, що йдуть на ризик задля досягнення своєї мети. Люди, які нехтують небезпекою у пошуках пригод. Такою людиною, на думку Тома, був Гекльберрі Фінн, якого він щиро полюбив. Як до цієї дружби ставилися дорослі, свідчить такий факт. Йдучи до школи, Том зустрів Гека. Звісно, хлопець спізнився, і вчитель запитав чому. Том відповів, що зупинився побалакати з Гекльберрі Фінном. Учитель розгублено подивився на Тома, бо це була зухвала витівка учня. Але Том приховав від учителя, про що саме він розмовляв з Геком: хлопці домовилися наступної ночі піти… на кладовище.

Том і Гек довідалися, що індіанець Джо переховує скарб. Їм закортіло заволодіти цим скарбом. Врешті-решт Том і Гек у невеликій затишній печерці знайшли скриньку зі скарбом. Вона важила фунтів п’ятдесят. Нести було важко, незручно, але хлопці захопили із собою торбини і гроші переклали в них. Тим часом власник цього скарбу індіанець Джо лежав мертвим біля входу в печеру.

Сенкан про Гекльберрі Фінна:
Гекльберрі Фінн
Непосидючий, рішучий
Блукає, терпить, допомагає
Таємно мріє мати сім’ю
Оптиміст.
____________________________________

Гек
Кмітливий, сміливий
Волочиться, фантазує, надіється
Вчить читача шанувати домашній затишок
Бешкетник

3.3974358974359 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.40 (117 Votes)