Напишіть власне висловлення «Що означає тримати максимальне навантаження в житті?» за повістю Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути»).

Тримати максимальну навантаження в житті, значить весь час працює не покладаючи рук, і займатися всім чим можна зайнятися беручи від життя все що тільки можливо взяти. Наприклад, як герой повісті Н. Бічуї «Шпага Славка Беркути» - Славко.

Життя било Славка найбільше за всіх. Будучи малим, Славко дуже сильно захворів, не міг ходити, мав лишитися інвалідом. Але, як це зазвичай буває, завдяки сильній волі і духу, Славко перемагає хворобу. Долаючи страшний біль, він вчиться ходити, тоді потай іде на ковзанку.

Мимоволі захоплюєшся силою цього героя. І його теж усім серцем розумієш. Славко – борець, йому нічого не дістається легко. Абсолютно нічого. Й у навчанні, й у спілкуванні. За все йому доводиться платити, він безперервно пізнає себе і світ, удосконалює свої вміння постійно пробує щось нове, шукає свій шлях.
Славку важко бути самому, оббреханому, але він тримається, хоча й з останніх сил, і тримається гідно. І наскільки важливим виявляється для нього почути від друзів, від однокласників, від розумних та небайдужих дорослих те заповітне: «Ми тобі віримо!».

Ось, така внутрішня сила, коли ти постійно долаєш труднощі та не коли не відступаєш і означає тримати максимальне навантаження в житті.

3.8157894736842 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.82 (19 Votes)